Vinil Duvar Kağıdı

Silinebilir ve yüksek baskı kalitesine sahiptir. Dokulu kağıttır.  Yüzeyi parlak yapıya sahiptir. Renkleri daha canlı gösterdiği gibi dokulu yüzeyi sayesinde ışığı fazla yansıtmaz. Duvarda en çok kullanılan ve tercih edilen malzemedir. Normal duvar kağıtlarının içerisinde bu malzeme çeşitli oranlarla çoğunluğunda kullanılmaktadır.

1 metre genişliğinde rulo olarak üretildiği için görüntüler üst üste bindirilerek kesim işlemi uygulanmalıdır. Uygulama tek kişi tarafından yapılabilir.

Silinme leke durumuna göre nemli veya sabunlu su ile temizlik yapılabilir. Özel baskı kağıtların tamamında kimyasal kullanılması kağıda zarar verir.

Duvar kağıdı ek yerleri üst üste getirilerek uygulama yapılır. Yapıştırıcı kağıda sürülür, kağıt duvara uygulanır.

Duvar genişliği kaç metre ise en az o kadar parça olarak size ulaşır.

Görseller arasında kesinti olmaması için birleşen her iki duvar kağıdına birkaç cm kadar görüntü tekrarı yapılır.

Baskı öncesinde kağıdın görünümü ile ilgili fotoğraf ekledik. Yapıştırıcının iyi nüfuz etmesi için odayı birkaç gün kadar havalandırınız.

Duvara uygulama ile ilgili yardımcı bilgi notunu buradan paylaşıyoruz. Siparişlerin içerisine ekliyoruz. Duvar kağıt ustasına uygulama şeklini iletmeniz önemlidir.

Tekstil Tek Parça Duvar Kağıdı

Silinebilir ve yüksek baskı kalitesine sahiptir. Özel dokuma tekstil kağıt yapısı nedeniyle duvar hava alır. Duvar kağıdı tek parça olarak uygulanır.

Duvara uygulaması malzeme kalitesi ve tek parça olması nedeniyle çok kolaydır.

Dokusu nedeniyle boyayı içerisine emer ve ışık yansıması yapmaz.

3 metre genişliğinde rulo olarak üretildiği için tek parça olarak duvara uygulanır. Kağıdın genişliğine göre uygulama birden fazla kişi ile yapılması tavsiye edilir.

Silinme leke durumuna göre nemli veya sabunlu su ile temizlik yapılabilir. Özel baskı kağıtların tamamında kimyasal kullanılması kağıda zarar verir.

Duvar genişliğinde kısıtlamamız yoktur.

Yüzeyi tekstil tabanı elyaf malzemeden üretilmiştir. Renkleri vinil kağıda göre hafif mat gösterir. Yapıştırıcının kuruması için odayı birkaç gün kadar havalandırınız.

Yapıştırıcı kağıda veya duvara sürülür, kağıt duvara uygulanır. Duvara sürülen yapıştırıcı ile kağıt uygulama yapılırken etrafa yapıştırıcı bulaşmaz.

Vinil kağıtlara göre darbelere karşı daha dayanıklıdır.

Kağıt Türü

Silinebilir

Baskı Kalitesi

Hava Alma

Kokusuz

Yapıştırma

vinil normal
Tekstil tek parça

Karşılaştırmalı tabloyu görüntülemek için tablet veya bilgisayar kullanılmalıdır.